• Новак
Мека TPU Покритие За Samsung Галакси S6 Случај Покрие Силиконска Маска За Samsung S6 Случај Fundas Capa За Samsung Галакси S6 G920F Coque

Мека TPU Покритие За Samsung Галакси S6 Случај Покрие Силиконска Маска За Samsung S6 Случај Fundas Capa За

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Мека TPU Покритие За Samsung Галакси S6 Случај Покрие Силиконска Маска За Samsung S6 Случај Fundas Capa За Samsung Галакси S6 G9200 Coque
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Квалитет на производи со најниската можна цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Овие се купувачите одговорност. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Цитати & Пораки,Спорт,Животно,Гроздобер,Слатки,Шарени,Транспарентен,Флорални
Големина:
5.1 inches, 71.5 cm2 (~70.7% screen-to-body ratio)
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Функција:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Луксузни, Елегантен, Најновите Симпатична Funda capa
Материјал:
3D TPU Гел гума Мек Силикон браник coque Случај
дизајн:
3D Печатење Цртан филм, животно, Планина. Пејзаж куче, Мачка Цвет Случај
Големина:
143.4 x 70.5 x 6.8 mm (5.65 x 2.78 x 0.27 во)
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Животно Ултра Тенки И Дебели Транспарентна Рамка Мек Силикон Случај
одговара за модел на Телефон:
за samsung галакси s6 случај
Случај Тип:
мобилен Телефон Торба опремени Случај половина завиткани случај заштитник

Избор на клиент