• Новак
SHILO ОДИ Кожна Женска Блуза Лето Мода овча вистинска кожа Блуза шпагети рака еден гради појас црвена блуза

SHILO ОДИ Кожна Женска Блуза Лето Мода овча вистинска кожа Блуза шпагети рака еден гради појас црвена блуза

DEN 8928.00
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени.
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
. Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Плоштад Јака
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Вистинска Кожа
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
14-1162
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент