• Новак
Супер Тенок Вистинска Кожа Watchband за Samsung Опрема S3 Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 Бенд 316L не ' Рѓосувачки Челик Затворач Рака

Супер Тенок Вистинска Кожа Watchband за Samsung Опрема S3 Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 Бенд 316L не '

DEN 575.52
Во достапна форма

Пристапност

Детали за производот : - Бенд Материјал : Увезени Вистински Теле Кожа (Пченично Зрно) - Бенд Боја : Црна, Кафеава - Бенд Ширина : 22mm - Тока Тип : Уникатен Нерѓосувачки Челик Тока - Size : Прилагодлив - Функција : Супер Тенок Стил, Мода, Дише, Меки и Удобни за Носење - Компатибилен Со : за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница (СМ-R760/R770), за Samsung Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 - Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет Бар ЦРНА БРАУН

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
316L не ' Рѓосувачки Челик Тока
Бренд Име:
Bandream
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
за Samsung Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382

Избор на клиент