• Новак
празно keychains за сублимација ретро гроздобер Антички Сребрен Сонцето цвет копче прстен за термички трансфер печатење подароци A1349

празно keychains за сублимација ретро гроздобер Антички Сребрен Сонцето цвет копче прстен за термички трансфер

DEN 902.40
Во достапна форма

Пристапност


Белешки : цената е за празно сублимација на бои со цена
1.вклучуваат фасети
2.Двојно Страна Лента
печатени област : за 25 MM

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
1282598450
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Избор на клиент