• Новак
За Panasonic клима Уред Далечински Управувач A75C3300 A75C3208 Lexin A75C3935

За Panasonic клима Уред Далечински Управувач A75C3300 A75C3208 Lexin A75C3935

DEN 120.00
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе.
За Panasonic клима Уред Далечински Управувач A75 C3300 A75 C3208 Lexin A75 C3935
ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ 1 PCS БЕЗ БАТЕРИЈА

Главните карактеристики

Број На Модел На:
L
Канал:
1
Бренд Име:
hononjo
Поддршка СТАН:
No
Употреба:
клима уред
Безжична Комуникација:
IR
Пакет:
No
Фреквенција:
ir

Избор на клиент