• Новак
Легура eMMC штекер eMMC153/169 eMCP162/186 eMCP221 Pogo Pin Тест Приклучок за Читателот BGA153 162 169 186 Податоци за Обновување на SD Интерфејс

Легура eMMC штекер eMMC153/169 eMCP162/186 eMCP221 Pogo Pin Тест Приклучок за Читателот BGA153 162 169 186

DEN 11269.00
DEN 12384.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашите клиенти како : Intel,HUAWEI ,Медиумите Onda .5x13mm
1 * границата граничник 12x16mm
1 * границата граничник 12x18mm 1 * границата граничник 14 x18 mm
Тест различни IC ( BGA153/169 , BGA162/186 , BGA221 ) со поместување тест приклучок позиција , многу лесно да се работи . Имаме фабриката, цената и квалитетот можете да остатокот увери, ние сакаме да се најде партнер во странство, Нашиот производ е да се спореди со Yamaichi доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте ме Надеваме дека можеме да имаат можност да соработуваат едни со други .

Главните карактеристики

Бренд Име:
KZT
Број На Модел На:
Легура eMMC приклучок 3 во 1
Се применуваат за IC големина:
11.5x13mm,12x16mm,12x18mm,14x18mm
Тип:
Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
Пакет:
eMMC153/169 , eMCP162/186 , eMCP221
eMMC/eMCP дебелина:
0.8 mm - 1.5 mm
Структура:
Легура Clamshell

Избор на клиент