• Новак
Мотоцикл Издувни Цевки 51mm да 36mm Конвертор Конектор ГП Мотор Пригушувач Издувни Цевки Интерфејс Заварување Конектор Адаптер

Мотоцикл Издувни Цевки 51mm да 36mm Конвертор Конектор ГП Мотор Пригушувач Издувни Цевки Интерфејс Заварување

DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

8 mm Условите на Услуга : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена. Ако објектите се оштетени или изгубени на патот, купувачот треба да биде одговорен за таква загуба, и ние не ќе им даде целосна наплата. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски гасови, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на време да го добиете парцела.

Главните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
MOKALA БРЗИНА
Објектот Должина:
12cm
Име На Модел:
S-23
Објектот Ширина:
5.08cm
Објектот Дијаметар:
2inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Motobike Направи:
Универзална
Специјални Функции:
51mm-36mm Конвертор Конектор
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
5.08cm
Влезот дијаметар:
50.8 mm
вкупна должина:
120mm

Избор на клиент