• Новак
Помине Уметност Екранот Стојат Покажува Полица Здравје и Убавина Микро брод dilatator микроваскуларна dilator Покажува Полица

Помине Уметност Екранот Стојат Покажува Полица Здравје и Убавина Микро брод dilatator микроваскуларна dilator

DEN 504.00
DEN 763.20
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


Микро брод dilatator

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прикажување На Полица
Тежина:
0.3
Големина:
22
Бренд Име:
CWAYY
Број На Модел На:
58

Избор на клиент