• Новак
2018 Нови Луксузни шарм Нараквица со Висок Квалитет, Отворајќи CZ 8мм топката со 6mm Природни smatte Камен Нараквици за Жени Мажи Накит за Подарок

2018 Нови Луксузни шарм Нараквица со Висок Квалитет, Отворајќи CZ 8мм топката со 6mm Природни smatte Камен

DEN 114.00
DEN 119.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ Забелешка :
Висок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен камен
Материјал : природен камен
Големина : За 19-20cm,можете да забелешка вашиот било големина кога цел
Боја : како на сликата
Пакет : OPP Кеси.
Цел повеќе од 3 еез, Попуст од 3% off

Главните карактеристики

Бренд Име:
URORU
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
B
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Бренд Влакно Хривнија CZ Хривнија Синџир & Линк Нараквици
боја:
како Слика
Должина:
about 19-20cm
Пакување:
1pc/opp Вреќа
Функција:
Моден Енергија Јога Нараквици За Жена човек
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
Функција:
Висок квалитет
Број На Модел На:
Природата Камен Шарм Алки

Избор на клиент