• Новак
Tactifans Алуминиум Легура Заклучување Пена Пиштол Случај за 1911 Глок Пиштол Случај Сметководствена Поместена Пена Поставата за Airsoft Лов Случај

Tactifans Алуминиум Легура Заклучување Пена Пиштол Случај за 1911 Глок Пиштол Случај Сметководствена Поместена

DEN 1032.00
DEN 1810.08
-43 %
Во достапна форма

Пристапност


Алуминиум Легура Заклучување Foamed Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Сметководствена Поместена Пена Поставата за Airsoft Лов Случај
"Тип 1 Црно/Slivery" и "Тип 2 Slivery" :
Големина на :
Мерења : Надвор : 40cm*19cm*10(околу 16" долго)
Внатрешниот : L39cm*W18cm*H8cm
Боја : Blaack / Црна и Slivery
Материјал : Алуминиум легура
НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ СЛУЧАЈ НАЈМАЛКУ 2" ПОГОЛЕМА ОД AIRSOFT ПИШТОЛИ ЦЕЛОКУПНАТА ДОЛЖИНА НА СООДВЕТНО ОДГОВАРА
Тактички Тешко Алуминиум легура Пиштол Случај, со пена поставата
"Тип 3 Црно и Slivey" и "Тип 4 Slivery"
Мерења : Надвор : 22cm*16cm*7.5 cm
Внатрешниот : 20.8 cm*15.4 cm*24.5(дијагонално)
7.4 cm(Висок)
Боја : Црна и S ilver
Материјал : Алуминиум легура
НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ СЛУЧАЈ НАЈМАЛКУ 2" ПОГОЛЕМА ОД AIRSOFT ПИШТОЛИ ЦЕЛОКУПНАТА ДОЛЖИНА НА СООДВЕТНО ОДГОВАРА
"Тип 5 Црна и Slivey" и "Тип 6 Slivery"
Мерења : Надвор : 33cm*23cm*7.5 cm
Внатрешниот : 26.8 cm*21.8 cm*32.3(дијагонално)
5.4 cm(Висок) Боја : Црна и S ilver
Материјал : Алуминиум легура
НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ СЛУЧАЈ НАЈМАЛКУ 2" ПОГОЛЕМА ОД AIRSOFT ПИШТОЛИ ЦЕЛОКУПНАТА ДОЛЖИНА НА СООДВЕТНО ОДГОВАРА

Главните карактеристики

Бренд Име:
TACTIFANS
Број На Модел На:
пена пиштол случај
боја:
Б.К., Сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Blaack / Црна и Slivery

Избор на клиент