• Новак
Кафена Чанта Шарм Pendant,2018 Мода Накит 925 Sterling Silver Луксузен Подарок За Жените Девојки Се Вклопуваат Хривнија Ѓердан Торба

Кафена Чанта Шарм Pendant,2018 Мода Накит 925 Sterling Silver Луксузен Подарок За Жените Девојки Се Вклопуваат

DEN 192.00
DEN 368.64
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Стигнат до Голем Износ.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Ali Express Стандард Превозот, Кој Обично Трае 15-35 Работни Денови За Испорака.Површина е Мазна и Беспрекорна.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата. Секој Производ е Полиран во 360 степени.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата.
Вистински Злато Позлата
Ditheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ditheism
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Кафена Чанта Шарм Pendant
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Избор на клиент