• Новак
LMG7550XUFC нови и оригинални LCD Панел

LMG7550XUFC нови и оригинални LCD Панел

DEN 9552.00
Во достапна форма

Пристапност


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Whatsapp/Мобилен :

Главните карактеристики

Број На Модел На:
LMG7550XUFC
Бренд Име:
ENEELC
Тип На Мотор:
LMG7550XUFC

Избор на клиент