• Новак
MaiYaCa Топла Продажба Африка Зајдисонце Голема Брзина Нови Mousepad Големина за 18x22cm 25x29cm Гума Mousemats

MaiYaCa Топла Продажба Африка Зајдисонце Голема Брзина Нови Mousepad Големина за 18x22cm 25x29cm Гума Mousemats

DEN 113.00
DEN 123.84
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме овозможи до 48 часа доцнење во добивањето на нашиот одговор по долго време на викенди или празници.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка.Глувчето Не Се Вклучени
Испорака
1. Ние ќе се потрудиме да го поправат проблемот. Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad
4.Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат малку различни, но ние ќе се обидеме потрудиме да се направи во реалниот,ве молиме да се разбере.
Услуга На Клиентите
Ако имате било пребарување или незадоволство, ве Молиме контактирајте со нас за прв реши, ние ќе ви одговори во рок од 12-48 часа. Енергична, полн крварат, полна боја за печатење.Ве молиме да се биде внимателен во врска со e-mail адреса, во случај на било unecessary грешка
3 .
Повратни информации
1. Го прилагодите со своја фотографија! Одличен Подарок Објект!
6.
Вашето задоволство е наша цел. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни, без да ни се јавите во прв план.

Главните карактеристики

Големина:
S
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
mousepad
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MaiYaCa
Стил:
mouse pad
Тип:
игра mousepad
Големина:
18x22cm 25x29cm
Функција:
Анти-Лизга Гумени MousePad
Шема:
термички трансфер печатење подлоги за глувче
Функција:
Бесплатен превозот
Потсетник:
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис
прилагодени на:
Одличен За Сите Видови Глувчето
Објектот:
Африка Зајдисонце Позадина
Модел:
Sisi-J00301

Избор на клиент