• Новак
5 компјутери Пластични Рачни Мини Зголемувачот Помош Деца Зголемена Читање Играчка 5X Леќа

5 компјутери Пластични Рачни Мини Зголемувачот Помош Деца Зголемена Читање Играчка 5X Леќа

DEN 60.00
DEN 75.84
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Овие минијатурни пластични magnifiers се совршени за училницата Овие пластични зголемена чаши се одлична за љубопитни млади научници Солиден и издржливи, тие обезбедуваат одлична можност за индивидуално истражување Идеален за деца земање на одблизу растенија, инсекти и животни, да се зголеми нивниот интерес во природа За класа експериментите кои не бараат микроскоп донесе поблиски изглед! Се препорачува за деца на возраст од 7 и до наменети Главно за деца, зголемување не може да се спореди со професионална оние Вкупна должина : Околу. 2.3 инчен/5.8 cm Леќа diamater : Прибл. 1.2 инчен/3cm Количина : 5 Компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ви Благодариме!

Главните карактеристики

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Други
Стил:
Рачни
Извор На Светлина:
Никој
Со Светлина Или Не:
No

Избор на клиент