• Новак
CHICEVER 2018 Пролет Лето Плетени Жените Резервоарот Врвот Секси Шпагети Рака Tassel Шупливи Кратки Блузи Облека Мода корејски Нови

CHICEVER 2018 Пролет Лето Плетени Жените Резервоарот Врвот Секси Шпагети Рака Tassel Шупливи Кратки Блузи Облека

DEN 461.00
DEN 576.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
ГОЛЕМИНА
биста : 90cm
должина : 68cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
CHICEVER
Материјал:
Полиестер,Акрилик
Ткаенина Тип:
Плетени
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Tassel
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CVE9943
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Избор на клиент