• Новак
2018 Деца Мрежа Бејзбол Капа Snapback Капи За Девојки Бебе Голема Предиво Лак Sequin Мрежа Деца Лето Мрежа Капа Од Сонцето Стакло 2-7 Година

2018 Деца Мрежа Бејзбол Капа Snapback Капи За Девојки Бебе Голема Предиво Лак Sequin Мрежа Деца Лето Мрежа

DEN 248.00
DEN 412.80
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Погодни за возраста:2-7year стари
начинот на пакување:Гумени пакување
Материјал: памук Sequins

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
капи за бебе
Материјал:
Полиестер,Памук
Одделот За Името:
Деца
Шапка Големина:
една големина
Бренд Име:
oZyc
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Големина:
50-52cm
годишниот:
2-7

Избор на клиент