• Новак
Лет-модел 2 Метри 20AWG Црвено Црн Силиконски Кабел Heatproof Меки Силиконски Силика Гел Жица

Лет-модел 2 Метри 20AWG Црвено Црн Силиконски Кабел Heatproof Меки Силиконски Силика Гел Жица

DEN 97.44
Во достапна форма

Пристапност


Боја : Црна/Црвена
Должина : 1 метар
Превозот
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 15-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Број На Модел На:
20AWG
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал

Избор на клиент