• Новак
Автомобил запалка приклучок интерфејс конектор за ТФ-картичка Bluetooth конекција играч за Jaguar xf xe x-type xj s-type f-темпо XFR XKR XJR

Автомобил запалка приклучок интерфејс конектор за ТФ-картичка Bluetooth конекција играч за Jaguar xf xe x-type

DEN 1393.00
DEN 1583.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика.net/zh-cn и //global. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
Од Моќ:
5-10W
Објектот Големина:
73mm
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Специјални Функции:
Bluetooth
Интерфејс:
USB2.0
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци

Избор на клиент