• Новак
HONGYE Антички Злато/Сребрена Боја Гроздобер Изјава Ѓердани Долго Двојно Слоеви Срце Облик Џемпер Синџир За Жените Накит

HONGYE Антички Злато/Сребрена Боја Гроздобер Изјава Ѓердани Долго Двојно Слоеви Срце Облик Џемпер Синџир За

DEN 226.00
DEN 313.92
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата.
Враќање&Наплата
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Превозот
Бесплатен Превозот политика
>$7,Слободен Воздух Пост Mail/Epacket
>$200,Слободни DHL/ФЕДЕКС/UPS/Aramex
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ви благодарам многу!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N7-10771-5000
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
6cm*3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HONGYE НАКИТ
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
is_customized:
Yes
Синџир должина:
84cm+6cm
Тежина:
31g
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината/подарок
изјава ѓердан:
Моден уникатен Collares
гроздобер прекрасна етничка шарм:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Етничките Колиер Жените Bijoux:
колиер femme
макси јака:
multilayer ѓердан за жените девојка
нов моден дизајн:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените

Избор на клиент