• Новак
Мажите Чевли 2018 Лето Мода Патики Дише Секојдневен Чевли На Ланче Со Висок Квалитет Патики Мажите Мрежа Чевли Плус Големина

Мажите Чевли 2018 Лето Мода Патики Дише Секојдневен Чевли На Ланче Со Висок Квалитет Патики Мажите Мрежа Чевли

DEN 683.00
DEN 989.28
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
JF
Горниот Материјал:
Тексас
Функција:
Дише,Масажа,Пот-Absorbant,Светлина,Тешко Носи,Анти-Мирис
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
35
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Ткаенини
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли

Избор на клиент