• Новак
Daffy duck Ѕид Decal Цртани филмови Графика Налепница Дома Внатрешни работи Decals Housewares Налепници Ѕид Децата Соба Decals #T470

Daffy duck Ѕид Decal Цртани филмови Графика Налепница Дома Внатрешни работи Decals Housewares Налепници Ѕид

DEN 426.72
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.
Информации за производот Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ Слика за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Главните карактеристики

Големина:
58 x 76 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
WXDUUZ
Број На Модел На:
T470

Избор на клиент