• Новак
Долг Живот Горниот Fuser Ролери 56AE53052 За Коника Minolta 7155 7165 7255 7272 551 5510 650 7210 Bizhub 600 601 750 751

Долг Живот Горниот Fuser Ролери 56AE53052 За Коника Minolta 7155 7165 7255 7272 551 5510 650 7210 Bizhub 600

DEN 2678.40
Во достапна форма

Пристапност


Горниот Fuser Ролери
Бренд: За употреба во Коника Minolta Модел:
За Коника Minolta 7155 7165 7255 7272 551 5510 650 7210 Bizhub 600 601 750 751 Нашите PN: C3229 N ОЕМ-PN: 56 AE53052

Главните карактеристики

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
Partstron
Број На Модел На:
C3229N
Методи на Shippment:
Кина пост/Epacket/Посебна Линија-YW/UPS/EMS/Aramex/SF-експрес/Други
Транспорт време:
20-60 дена (Бразил 90 дена)
Модел 1:
За Коника Minolta 7155 7165 7255 7272 551 5510 650 7210
Модел 2:
За Bizhub 600 601 750 751

Избор на клиент