• Новак
ДП-130 DC Моќност Електрични Мали 12 Volts Пумпа за Вода За Хемиска

ДП-130 DC Моќност Електрични Мали 12 Volts Пумпа за Вода За Хемиска

DEN 2256.00
Во достапна форма

Пристапност


Микро Дијафрагмата Пумпа

Главните карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Број На Модел На:
ДП-130
моќност:
Електричен
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Теорија:
Reciprocating Пумпа
Гориво:
Електричен
Примена:
Премерување Автомобил Испирање
Вшмукување:
5m
Средна температура до:
60c
Дозволете:
сува работи
надвор забите:
ZG3 / 8
Цевководни Фитинзи:
G29 / 64
Инсталација Начин:
Хоризонтална монтажа
Проток:
1~12L/мин
Притисок:
0.24~0.9 MPa
моќност:
10~40W
Напон:
12v&24v

Избор на клиент