• Новак
2018 Голема Големина Гроздобер Тексас Фустан Без Ракави Лето Обичните Жени Фармерки Појас Високо Половината Долго Секси Фустан Надолу Сплит Темно Сина

2018 Голема Големина Гроздобер Тексас Фустан Без Ракави Лето Обичните Жени Фармерки Појас Високо Половината

DEN 961.00
DEN 1373.28
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


2018 Голема Големина Гроздобер Тексас Фустан Без Ракави Лето Обичните Жени Фармерки Појас Високо Половината Долго Секси Фустан Надолу Сплит Темно Сина
Детали за производот Материјал : памук+Тексас
Големина : S, M, L,XL,XXL без Ракави
малку се водат
Боја : сина, светло сина
Сезона : Летни, Пролет
Големина Информации Големина Биста CM/ Инчен Должина CM Хип CM Половината CM S 96 CM / 37.79" 119 CM 100 CM 98 CM М 98 CM / 38.58" 120 CM 102 CM 100cm L 100 CM /39.37" 121 CM 104 CM 102cm XL 106 CM / 41.73" 121 CM 108 CM 106cm 2 XL 110 CM / 43.3" 122 CM 112 CM 108cm
Ве молиме видете ја големината на Табелата пред вашиот ordrer.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Strapless
Декорација:
Лак
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
16
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Стил:
Streetwear
Материјал:
памук,тексас
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
DTYNZ

Избор на клиент