• Новак
40mm Гроздобер Готик Девојка Бајка Сон Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking Албум Маскирање Лента Escolar

40mm Гроздобер Готик Девојка Бајка Сон Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking Албум Маскирање Лента Escolar

DEN 94.08
Во достапна форма

Пристапност


40mm Гроздобер Готик Девојка Бајка Сон Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking Албум Маскирање Лента Escolar
големина : 40mm широк, 5 метри

Главните карактеристики

Тип:
селотејп
Бренд Име:
Сезона Лист
Број На Модел На:
Гроздобер Готик Девојка Бајка Сон Washi Лента
Селотејп Тип:
маскирање лента

Избор на клиент