• Новак
500pcs 2-10мм Мешани Беж Половина Круг Бисер Мушка FlatBack Бележник За Занает Cabochon Kawaii DIY Embellishments Додатоци

500pcs 2-10мм Мешани Беж Половина Круг Бисер Мушка FlatBack Бележник За Занает Cabochon Kawaii DIY Embellishments

DEN 97.00
DEN 191.04
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 2-10мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 500 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0682

Главните карактеристики

Материјал:
бисер
Број На Модел На:
H0682
Големина:
2-10mm

Избор на клиент