• Новак
Латинска Танц Чевли За Детето, Сатен Со Тока Танц Чевли За Девојки 3 cm Ниска Пета Висок Квалитет GY15

Латинска Танц Чевли За Детето, Сатен Со Тока Танц Чевли За Девојки 3 cm Ниска Пета Висок Квалитет GY15

DEN 2059.20
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е најдобро да се провери вистински мерења(Нога Должина) во големина на табелата на чевли е производот страница и да ги споредите да ногата мерењата пред да нарачате.
-Добредојде контактирајте со нас да разговараат за деталите!
Најчесто поставувани прашања
П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина?
A : Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се.Вие ќе добиете конкурентен производ од нас, ние ќе бидеме добри чевли производи снабдувач за вас.
П : Може ли да го врати или да го раскине чевли ако јас го промени мојот ум?
A : По поставување на својата цел, постои уште некое време да го промените вашиот ум. Сепак, важно е да се напомене дека некои од нашите танц чевли се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна, материјалите не можат да се употребуваат.
Совети Боја и Стил застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
П : Може ли да цел овој чевли во различни ширина/пета висина?
A : Танц чевли се етикетирани како "Прилагодено" може да се направи во петицата висина, ширина, големина или боја на вашиот избор.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 3.5, 3, 2.5, 1, 2, 1.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Датум На Издавање:
Spring2018
Insole Материјал:
PU
Пол:
Жените
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Сатенски
Обвивка Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Пета Тип:
Плоштад пета
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
GY15
Декорација:
Тока
Ниво На Пракса:
Почетник
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
HXYOO
is_customized боја:
Yes

Избор на клиент