• Новак
STONERING 1750mAh BT27S батеријата за ZOPO ZP700 6530 видиме Batterie Batterij Bateria

STONERING 1750mAh BT27S батеријата за ZOPO ZP700 6530 видиме Batterie Batterij Bateria

DEN 432.00
Во достапна форма

Пристапност

100% сосема нов Висок квалитет Li-Ion батерија
Клетка : Литиум Јонска
Напон : 3.7 V
Капацитет : 1750m Ah
Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот
Пакет Содржина :
Батеријата x 1 Buc
Компатибилен Со : ZOPO ZP700 Мобилен телефон

Главните карактеристики

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
BT27S
Тип:
Батеријата
Capaity:
2300mAh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент