• Новак
20PCS FSMD005-1206-Р 1206 0.05 НА PPTC ОСИГУРАЧ SMD осигурувачи безбедност цевка ROHS Бесплатен превозот D,

20PCS FSMD005-1206-Р 1206 0.05 НА PPTC ОСИГУРАЧ SMD осигурувачи безбедност цевка ROHS Бесплатен превозот D,

DEN 136.00
DEN 143.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
FSMD005-1206-Р
Материјал:
Легура
Кршење Капацитет:
Висок
Употреба:
Низок Напон
is_customized:
Yes

Избор на клиент

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS
  • Новак

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS

DEN 53.28

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

P421 TLP421 10pcs/многу
  • Новак

P421 TLP421 10pcs/многу

DEN 264.00 278.40

Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне

5P08C3 SOP8
  • Новак

5P08C3 SOP8

DEN 326.40

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,