• Новак
KNCOKAR2018The ново реално кожа baiting риба устата со буци сандали жените лето мода вода вежба дами свадба sh

KNCOKAR2018The ново реално кожа baiting риба устата со буци сандали жените лето мода вода вежба дами свадба

DEN 1476.00
DEN 2784.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.позадина итн.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.Овие трошоци се на купувачот одговорност.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа. Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Микрофибер
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Тока Рака
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент