• Новак
9mm 200sets цинк легура облека, фармерки заковки со стипса помине Антички месинг/Црна nickle/Nickle 3colors и 1set на алатки

9mm 200sets цинк легура облека, фармерки заковки со стипса помине Антички месинг/Црна nickle/Nickle 3colors

DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : 9mm 200sets цинк легура облека, фармерки заковки со стипса помине Антички месинг/Црна nickle/Nickle 3colors и 1set на алатки Пакет : Стандардна извоз пакување Плаќање : Онлајн плаќање Можете да нарачате еден објект, исто така, се меша предмети. Но ќе ве pls cfm вашата нарачка детали однапред, во случај некои од објектите се надвор од акциите.

Главните карактеристики

боја:
електрични алатка 1set, Рака алатка 1set
Тип На Производ:
Заковки
Месо Тело Должина:
7mm
Број На Модел На:
Заковки-9MM
Материјал:
Цинк Легура
Месо тело дијаметар:
6mm
Техника:
позлата
Функција:
кристал заковки
Глава Дијаметар:
9mm
Занитвам Тип:
Open-End
Големина:
9mm
боја:
Nickle,Црна nickle,Антички месинг

Избор на клиент