• Новак
Телефон Случај За Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Мека TPU Назад Темна Боја Маска за Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Јасно Силикони Coque

Телефон Случај За Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Мека TPU Назад Темна Боја Маска за Asus Zenfone 4 Max ZC554KL

DEN 77.00
DEN 100.80
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


.
Телефон Случај За Asus Zenfone 4 Max ZC554 KL Мека TPU Назад Темна Боја Маска за Asus Zenfone 4 Max ZC554 KL Јасно Силикони Coque
Details (детали) > > > 1 : Уживајте 5 % Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ 2 : 5.5 инчен за Asus Zenfone 4 Max ZC554 KL 3 : Висок Квалитет Бела Рамка Меки Силиконски Материјал 4 : Шарени УВ Сликарство, Цртање,Безбедно и не-токсични 5 : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена Телефон Шоу
.

Главните карактеристики

Бренд Име:
DOMKO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Обична,Ткаеше,Симпатична,Транспарентен,Бизнис
Големина:
for 5.5 inch
Карактеристики:
Шарени Слика Цртање
Материјал:
Транспарентен Меки Силиконски
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
Топ Продажба на Различни стилови телефон кеси
За луѓето:
Жена Мажите Девојки
Тежина:
Ultra Thin 25g
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Одговараат На Capa 1:
за Asus ZC554KL Случај
Одговараат На Capa 2:
за Asus Zenfone 4 Max ZC554KL Coque

Избор на клиент