• Новак
Макро Фокусирање Железнички Лизгачот за Canon Nikon, Sony Pentax Nikon Олимп Digtal Камера со 1/4 Завртка Дупка за Close-up Снимање

Макро Фокусирање Железнички Лизгачот за Canon Nikon, Sony Pentax Nikon Олимп Digtal Камера со 1/4 Завртка Дупка

DEN 1199.52
Во достапна форма

Пристапност

ПУКА 4 Начин Макро Фокусирање Железнички Лизгачот за Canon Sony Pentax Nikon Олимп Samsung и Сите Digtal Камера со 1/4" Завртка Дупка за Close-up
Карактеристики :
Материјал : Алуминиум
Се користи за : Canon Sony Pentax Nikon Олимп Samsung и други Digtal Камера со 1/4" Завртка Дупка
Железнички има насочена диск систем кој во голема мера го подобрува точноста и брзината на прилагодување на железница.
Брзина на прилагодување на железнички во голема мера со две прецизни двојно вага, и овозможува прецизна растојание измена
Максимален Капацитет : 2.5 kg Компатибилен со повеќето Филмски и Дигитален SLR фото Апарати :
Nikon D4/D3 X/D3 S/D3,D800/D800 E/D700/D300 S/D300,D2 X/D2 H/D200,D1 H/D1 X/D100,D7000/D5100/D5000/D3200/D3100/D3000,D90/D80/D70/D60/D50/D40,Canon EOS 1 D/ 1 Ds Серија, 7 D/5 D/5 D Mark II/5 D Mark III,1100 D/1000 D,60 D/50 D/40 D/30 D/20 D/10 D,600 D/550 D/500 D/450 D/400 D/350 D/300 D
Sony a100/a200/a230/a290/a300/a330/a350/a380/a390/a450,a500/a550/a560/a580/a700/a750/a850/a900, a33/a55/a65/a77
Minolta серија камери : a5/a5 D, о7/a7 D, итн.
Pentax K-5/К-7/К-X/К-R/K10 D/K20 D/K100 D/K200 D
Олимп E-1/E-3/E-30/E-620/E-610/E-520/E-510/E-500/E-450/E-420/E-410/E-330/E-300
Fuji S5 Pro/S3 Pro/S2 Pro/S1 Pro
Samsung GX-20/GX-10 серија
Panasonic GF1/GH1/L1/L10 серија
Пакет се вклучени :
1 x 4-Начин Макро Фокусирање Железнички Лизгачот

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Manbily
Број На Модел На:
ЛП-01
Големина:
114X52X85MM
Материјал:
Алуминиум

Избор на клиент