• Новак
НИ АУ ЕУ Приклучок за Кабелот за Напојување Со оклопна 3000w 15A HIFI 4N OFC Црвен бакарен кабел професија Аудио опрема Моќ Кабел

НИ АУ ЕУ Приклучок за Кабелот за Напојување Со оклопна 3000w 15A HIFI 4N OFC Црвен бакарен кабел професија

DEN 1368.00
DEN 1440.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е совршен натпревар за моќ филтер, плочата, засилувач, CD плеер, DAC и било Hi-Fi компоненти.
Hi Fi кабелот за напојување е рачно изработени
Жица вкупно директно преку 10ММ (вкупно дијаметар 12mm)
Нашите редови има 3 линии, 2 квадратни, а вкупно 6 квадратни.
Диригент со 99.
Предности : Aucharm Hi Fi ниво аудио кабел кабелот за напојување, треска внатре и надвор од хидроизолација), двоен слој заштитен структура, кожата е метална фолија штит, а потоа да плетенка бакар мрежа штит, а потоа е со дијаметар од 4mm 3 јадро, односно, со дебелина на различни бакар состав.
Спецификации : 250 V, 15 A
Макс Текст :
Aucharm вистински кабел жица за клиенти за да ја проверите разлика перформанси
.
100% mylar фолија штит за супериорен одбивање на ЕМИ и RFI.
Материјал : 4 N Црвено бакар мулти-влакно бакарна жица
Јадрото со дијаметар : 10мм
Штит : бакар мрежа поставува + алуминиумска фолија двојно штит
24k позлатени контакти за максимална спроводливост и отпорност на корозија.
Ultra High перформанси hookup за A / V компоненти опремени со IEC моќ конекции.99% висока чистота OFC (4 N) направени од 4 N бакар, повисока ефикасност пренос
Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата.

Главните карактеристики

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 1m
Примена:
Говорник,Проектор,DVD Плеер,Микрофон,Мултимедијални,Телевизија,За iPod,Камера,ТВ КУТИЈА,Следење на
Конектор A:
thunderbolt 3
Пакување:
Polybag
оклопна:
Фолија
Број На Модел На:
A12
Пакет:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
12MM
Пол:
Машко-Женски
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Тип:
Аудио Линија
Бренд Име:
ZHILAI
Конектор Б:
thunderbolt 3
Примена:
DAC

Избор на клиент