• Новак
10pcs/многу Rewritable RW1990 RW1990A-F5 јас Копчето TM Допир Меморија Клон Копир

10pcs/многу Rewritable RW1990 RW1990A-F5 јас Копчето TM Допир Меморија Клон Копир

DEN 159.00
DEN 187.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

може да биде копија,RW1990
Техника Параметри :
Америка ДАЛАС енкрипција
Дефект Го Оценувате : 1/100,000
Сериски Број : Само глобалната 64 битни броеви
Систем Логика : 64bits pin заштита
Меморија : 8kb RAM меморија
Индуктивен Тип : допир
R/W и енкриптираат
R/W пати : 1,500,000,000
Работна Температура : -40~85
Rewritable ibutton RW1990 A-F5 читање-пишување тип на картичка, компатибилен ds1990a.
На microcircuit поддржува функцијата на протокол 1-Жица на РМ за пребарување,
што го прави возможно за неколку уреди да се работи за една автобуска.
Овој протокол го утврдува промена на условите на автобус статус
и на временски интервали во текот на синхронизација од страна на synchropulses намалувања на контрола уред.

Главните карактеристики

боја:
RW1990 Mult Боја, RW1990 Црвена, RW1990 Црна, RW1990 Зелена, RW1990 Сина, RW1990 Жолта, 1990A-F5 Mult Боја
Бренд Име:
LIHTNE
Број На Модел На:
RW1990 RW1990A-F5

Избор на клиент