• Новак
Шок Апсорпција Покрие Мека TPU Анти Нула Карбонски Влакна Дизајн Назад Случај за htc желба 12

Шок Апсорпција Покрие Мека TPU Анти Нула Карбонски Влакна Дизајн Назад Случај за htc желба 12

DEN 235.20
Во достапна форма

Пристапност

50% попуст за заедничката цел . Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
А) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во помала вредност
Б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
Shockproof Анти-пропадна TPU Гел за Кожата мека Случај Покритие За htc желба 12
боја : јасно црна
Опис 10 0% Сосема Нов Производ, Трајни Производ Лесно да го вметнете и отстранете го вашиот Мобилен Телефон Достапни дупки за тастатурата, слушалки, полнач plug Одлична заштита Вашиот Мобилен Телефон (Заштита од dings, капки, гребење) Направени од Термопластични Полиуретан пакет :
1*tpu случај
Нашето време на испорака е 1-3 дена по Исплата Потврди.
В) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail & Хонг Конг пост Воздух mail
Г) Бесплатен превозот за wholesales цел преку UPS ЕМС & DHL . тим пред превозот !
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Кина Пост или Хонгконг Пост Превозот Брзина на Испорака Time Destination
Околу 12 – 22 Работни дена Австралија,Велика Британија,сад,Канада
Околу 15 – 25 Работни дена Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
Околу 28 – 56 Работни дена Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
30 дена гаранција !
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П.

Главните карактеристики

Материјал:
TPU
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Обичен
Бренд Име:
kumonkey
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC Desire
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
shockproof мека случај
Компатибилен:
htc желба 12

Избор на клиент