• Новак
Пи Ден Т-Маица Математика Nerd Geek Подарок Tshirt Мажите Кратко Sleeve Круг Јака Сосема Нов Tee Кошули За Студент 3.14 Пи

Пи Ден Т-Маица Математика Nerd Geek Подарок Tshirt Мажите Кратко Sleeve Круг Јака Сосема Нов Tee Кошули За

DEN 583.00
DEN 940.80
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. за објектот помалку од 2 KG. Ние брод во светот.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена. Продавница Промоција : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. ние може да обезбеди производот слики за вас. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси. Тоа обично трае 7-15 дена.Добредојдовте на нашата продавница. Ние го поздравуваме уметници да го понуди моделот за нас и да добијат пари од продажбата. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
3D
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Стил:
Повик
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Карактер:
100% Органски Памук ,3D Дигитален Печатење
Модел:
Годишно ниво Пи Ден Т-Маица - Пи Кошула - Математика Nerd Geek Подарок

Избор на клиент