• Новак
Децата Sequined Балет Туту Фустан Лебедово Езеро Балет танц носат Костими Деца девојка Фаза Ballroom танцување Облека За Деца

Децата Sequined Балет Туту Фустан Лебедово Езеро Балет танц носат Костими Деца девојка Фаза Ballroom танцување

DEN 767.04
Во достапна форма

Пристапност

39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време .
Како различни мерни методи .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
. Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XXS
100
XS
110
S
120
М
130
L
140
XL
150
XXL
160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.

Главните карактеристики

Големина:
100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 150cm-160cm
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Zapire
Пол:
Девојки

Избор на клиент