• Новак
Апстракт Град Видите Платно Слики Светло Сива Боја, Модерен Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Ѕид Cuadros Декорација Формулиран

Апстракт Град Видите Платно Слики Светло Сива Боја, Модерен Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Ѕид Cuadros

DEN 192.00
DEN 319.68
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20x30cm формулиран, 30x40cm формулиран, 40x60cm формулиран, 60x80cm формулиран, 60x90cm формулиран, 70x100cm формулиран
Рамка:
No
Бренд Име:
FajerminArt
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
PC1614
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Пакување:
Валани Цевка
Прилагодена големина и дизајн:
Yes
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Формулиран:
Без Рамка, само Платно
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Дигитално Печатење
Кориснички Рамка:
Yes
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн
производство на ознаки:
платно сликарство, ѕидни слики, постери, платно отпечатоци, cuadros оркестарот
Производство:
ѕид уметност, сликите на ѕидот, постери и отпечатоци, дома декор,

Избор на клиент