• Новак
Посебни Мода Мулти Слој Нараквици & Алки Класичен Природни Школка Нараквици Црно-Бела Накит Подароци за Жените S1742C

Посебни Мода Мулти Слој Нараквици & Алки Класичен Природни Школка Нараквици Црно-Бела Накит Подароци за Жените

DEN 512.00
DEN 1003.68
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Затворач Тип:
Hummer
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
S1742C
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
посебни
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Школка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
S1742C
Основна Должина:
18cm
Прилагодлива должина:
7.5 cm
Стил:
Мулти-слој Нараквици

Избор на клиент