• Новак
QIHE 2 парчиња НАКИТ/set Иглички и брошеви Срање смена,XX отвратителен смешно детергент спреј pin поставите Значка Глеѓ pin

QIHE 2 парчиња НАКИТ/set Иглички и брошеви Срање смена,XX отвратителен смешно детергент спреј pin поставите

DEN 139.00
DEN 231.36
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


1).Материјал : алуминиумски
2).Големина : како на сликата
3).Тежина : 8g/set
4).Packag : opp торбичка

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Иглички
Број На Модел На:
XZ472-XZ473
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Материјалните добра:
Легура
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes
превозот:
цел>5$,со следење на број
експрес:
цел>150$,слободни express

Избор на клиент