• Новак
Риболов Zinger Ремените Копче Прстен Ролна Носителот Стигнале Челик Кабел Целосен Метал Риболов Додатоци Клип Риболов Справи Со Носителите

Риболов Zinger Ремените Копче Прстен Ролна Носителот Стигнале Челик Кабел Целосен Метал Риболов Додатоци Клип

DEN 67.00
DEN 85.44
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Риболов Zinger Ремените Копче Прстен Ролна Носителот Стигнале Челик Кабел Целосен Метал Риболов Додатоци Клип Риболов Справи Со Носителите
-7.80 /торба торба торба -2.34 /торба торба
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Оваа zinger е еден вид на копче прстен. Тока на половината појас. Може да се протегала и кога треба да се го користите вашиот копчињата,вие не треба да ги тргнеме на zinger. Удобен и ќе не заборавајте да го земете вашиот копчињата. Може да се закачи на половината појас премногу. Анти-кражба и анти-изгубени. 1 компјутер од zinger само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Целосна Метал Тип : Копче Прстен Боја : Како на фотографии е прикажано Големина : Една Големина Должина : 4cm(1.57 во) Кабел Должина : 60cm(23.62 во) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува (без мало пакет) : 1 x Zinger

Главните карактеристики

Риболов Прачка Категорија:
Рок Риболов Прачка
Род Должина:
Бренд Име:
OOTDTY
Со Backrest или Не:
No
Позиција:
Океански Брод Риболов
Род Материјал:
Јаглерод Род
Со Стигнале Нога или Не:
Yes
Број На Модел На:
Риболов zinger
Материјал:
Целосен Метал
Должина на кабел:
60cm(23.62 во)
Должина:
4cm(1.57in)
Тип:
клучни прстен

Избор на клиент