• Новак
1PC Нови DIY Крофни Создателот Мувла Храна Одделение Пластични Doughnuts Создателот Машина Фондан Торта Леб Десерти Пекарница Мувла ELB 109

1PC Нови DIY Крофни Создателот Мувла Храна Одделение Пластични Doughnuts Создателот Машина Фондан Торта Леб

DEN 61.00
DEN 66.72
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме!
2.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.8cm
Единица тежина : околу 35g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашиот поддржува.

Главните карактеристики

Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
LB109
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Избор на клиент