• Новак
плус големина 8XL социјална памук тенка мажите pullover џемпери секојдневен хеклани шарени плетени џемпер мажите masculino џерси облека

плус големина 8XL социјална памук тенка мажите pullover џемпери секојдневен хеклани шарени плетени џемпер мажите

DEN 2527.00
DEN 3158.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
XFWHX
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Микрофибер,Spandex
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Тенка
Шаблон Тип:
Геометриски
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
KS
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи

Избор на клиент