• Новак
1Pcs Нови Minnow Риболов мами 12.5 cm 13.5 g Wobblers Crankbait Вештачки Тешко Мамки Со 6# Висока Јаглероден Челик Кука Крап Риболов

1Pcs Нови Minnow Риболов мами 12.5 cm 13.5 g Wobblers Crankbait Вештачки Тешко Мамки Со 6 Висока Јаглероден

DEN 102.00
DEN 131.04
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Боја : 10 боја Должина : 12.5 cm Тежина : 13.5 g Нуркање Длабочина : 1.5-3.6 m Производ материјал : пластични Очи (очи) : 3 D очи Пакување : : OPP вреќа Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
YB54
Тежина:
13.5g
Должина:
12.5cm
Нуркање длабочина:
1.5-3.6 m
Куките:
6#

Избор на клиент