• Новак
Врвен Квалитет 6.3 MPa YB1-32 Ротари Ване Пумпа за Пластична Машинерија

Врвен Квалитет 6.3 MPa YB1-32 Ротари Ване Пумпа за Пластична Машинерија

DEN 4656.00
Во достапна форма

Пристапност

КУПУВАЧИ : ПРОВЕРЕТЕ НАШИТЕ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И ПОНУДА СО ДОВЕРБА. √ Повратни информации ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС.YB1 СЕРИЈА РОТАРИ ВАНЕ ПУМПА
Спецификација на производот Бренд : Кит Состојба : Нов Модел : YB1-32 Зафатнина : 32ml/r Тип : Ване Испорака Тежина : 19 KG Притисок : 6.
√ Превозот
КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ. ТРЕБА ПРОБЛЕМ СЕ ЈАВУВААТ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА ЗАМИНЕ НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК; ОВА ЌЕ НИ ОВОЗМОЖИ ДА РАБОТАТ СО КУПУВАЧОТ ЗА ДА ГИ РЕШИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ.
ПРЕВОЗОТ НЕ ЌЕ СЕ СЛУЧИ ДОДЕКА УПЛАТА.
ВНИМАНИЕ МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧИ : ВЕ МОЛИМЕ ВНЕСЕТЕ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ И ПРЕВОЗОТ АДРЕСА, ПА НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ ОБЈЕКТ ИСПРАТЕНИ ДО ВАС. √ Се враќа НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ на ВАШИТЕ ПАРИ, АКО ОБЈЕКТОТ ЌЕ ПРИМИТЕ НЕ РАБОТАТ НА СИТЕ, ОСВЕН ако ТОА БЕШЕ НАВЕДЕНА КАКО "ДЕЛОВИ САМО" ИЛИ "НЕ се ВО РАБОТНА СОСТОЈБА. ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ СЕ УТВРДЕНИ ОД СТРАНА НА ЛОКАЦИЈАТА НА КУПУВАЧОТ И ТЕЖИНАТА НА ОБЈЕКТОТ СЕ ПРОДАВААТ. ПРЕДМЕТИ МОРА ДА СЕ ВРАТИ ВО РОК ОД 14 ДЕНА ОД ДЕНОТ БЕШЕ ДОСТАВЕНА ДО КУПУВАЧОТ.
НИЕ, ИСТО ТАКА МОЖЕ ДА ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА КОРИСТИТЕ ДРУГИ БРОД НАЧИНИ, КАКО ШТО СЕ : СО АВИОН ИЛИ ПО МОРЕ.

Главните карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Структура:
Опрема Пумпа
Теорија:
Ротари Пумпа
моќност:
Хидраулични
Број На Модел На:
YB1-32
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Низок притисок во хидрауличниот систем
Примена:
Метал машина за сечење алатки, хидраулични машини, Механички пластика
Гориво:
Електричен
Номинална Притисок:
63kg
Зафатнина:
32ml/r
Притисок:
6.3 Mpa
Брзина:
960r/мин
Волуметриски ефикасност:
≥92
моќност:
4.2 kw
управување:
Правец на стрелките на часовникот насока (насока од окно)
Притисок флуктуации:
±2
Вшмукување висина не повеќе од:
500mm
Влезот притисок:
0.02-0.025 MPa

Избор на клиент