• Новак
10pcs X Нови компатибилни Km2540 Thermistor за Kyocera KM 2540 2560 3040 3060 300i 2GJ25560

10pcs X Нови компатибилни Km2540 Thermistor за Kyocera KM 2540 2560 3040 3060 300i 2GJ25560

DEN 2058.00
DEN 2572.80
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


10pcs X Нови компатибилни Km2540 Thermistor за Kyocera KM 2540 2560 3040 3060 300i 2 GJ25560
Опис : име на Производ : Thermistor
Се користи за : за Kyocera Km2540 2560 3040 3060 300i
ОЕМ код : Km2540 2560 3040 3060 300i Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Главните карактеристики

Бренд Име:
CZDLK
Број На Модел На:
КМ 2540 2560 3040 3060 300i
Тип:
Други
квалитет:
Компатибилен

Избор на клиент