• Новак
Мажите Секојдневен Чевли на 2018 Нови Мажите Мокасини Мода Кожа Vulcanize Чевли Мажите Бела/каки/Црна Големи Димензии Мрзливи Мажите Чевли 39-45 Големина

Мажите Секојдневен Чевли на 2018 Нови Мажите Мокасини Мода Кожа Vulcanize Чевли Мажите Бела/каки/Црна Големи

DEN 814.00
DEN 1506.72
-46 %
Во достапна форма

Пристапност


Мажите Секојдневен Чевли на 2018 Нови Мажите Мокасини Мода Кожа Vulcanize Чевли Мажите Бела/каки/Црна Големи Димензии Мрзливи Мажите Чевли 39-45 Големина Важно Noctice Pls изберете чевли големина се однесуваат на НОГАТА ДОЛЖИНА. Нога должина не е insole должина Нога должина не е outsole должина Нога должина НАС Големина 6 = CN Големина 38 = ЕВРА Големина 38 = Нога должина 24 CM НИ Големина 6.5 = CN Големина 39 = ЕВРА Големина 39 = Нога должина 24.5 CM НИ Големина 7= CN Големина 40 = ЕВРА Големина 40 = Нога должина 25 CM НИ Size 8 = CN Големина 41 = ЕВРА Големина 41 = Нога должина беа 25,5 СМ НАС Големина 8.5 = CN Големина 42 = ЕВРА Големина 42 = Нога должина 26 CM НИ Големина 9.5 = ДОН Големина 43 = ЕВРА Големина 43 = Нога должина 26.5 CM НИ Големина 10 = CN Големина 44 = ЕВРА Големина 44 = Нога должина 27 CM НИ Големина 11 = CN Големина 45 = ЕВРА Големина 45 = Нога должина 27.5 CM

Главните карактеристики

Чевли Големина:
39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Тип:
Мокасини
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Дише
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Dwayne
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
20180402005

Избор на клиент