• Новак
машките ученици туристички ранец мода враќање на античките начини слободно ранец машки прекуграничната набавка на стоки

машките ученици туристички ранец мода враќање на античките начини слободно ранец машки прекуграничната набавка

DEN 1953.60
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Никој
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Обвивка Материјал:
Платно
Капацитет:
56-75 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Тип На Објект:
Ранци
Дали инвентар:
No
Објектот нема:
6659 #
Дали за поддршка на дистрибуција:
Поддршка дистрибуција
Капацитет:
20

Избор на клиент