• Новак
Dragon Ball Z BOS Крвта на Saiyans Синот Goku ПВЦ Слика Колекционерски Модел Играчка 19cm

Dragon Ball Z BOS Крвта на Saiyans Синот Goku ПВЦ Слика Колекционерски Модел Играчка 19cm

DEN 636.00
DEN 757.44
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Dragon Ball Z BOS Крвта на Saiyans Синот Goku ПВЦ Слика Колекционерски Модел Играчка 19cm,ПВЦ,со Мало Поле

Главните карактеристики

Бренд Име:
Pekkasland
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
18cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
19CM
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
А1-3138
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Избор на клиент